0286 210 01 07 info@caro.org.tr

Rehberlerimiz Artık Ferdi Kaza Sigortalı

Rehberlerimiz Artık Ferdi Kaza Sigortalı

 

Rehberlerimiz Artık Ferdi Kaza Sigortalı

 

Her zaman rehberlerimizin yanında olan Birliğimiz tarafından, 2020 yılı için eylemli rehberlerimize ferdi kaza sigortası yaptırıldı.  Sürekli turda olan ve turist gruplarını ülkenin çeşitli yerlerine götüren rehberlerimiz her türlü kazaya karşı sigortalandı.

Ferdi kaza sigortası olan rehberlerimize poliçe kapsamında herhangi bir süre kısıtlaması ve kaza sonrasında tedavi noktasında hastane kısıtlaması bulunmamakta olup poliçe sürekli sakatlık durumuyla karşı karşıya kalınması halinde tazminat ödemesi ve bir kaza sonucu hayatını kaybeden turist rehberlerinin birinci derece akrabalarına ödeme yapılmasını da içermektedir.

Ayrıca poliçesi başlamış üyelerimiz yaptırmak isteyecekleri kendi şahsi özel sigortalarında özel indirimlerinden de faydalanabilecektir.

Ferdi kaza sigortası hakkında bilgi almak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

Ferdi Kaza Sigortası Hakkında Bilgilendirme

http://www.tureb.org.tr/tr/Notices/Detail/938

üze Troya’ konulu konferans düzenleyecek. Prof.Dr. Aslan, konferansta, Homeros, İlyada ve Troya gibi en çetrefilli konuları , en son araştırma ,keşif ve  yorumlar ile sunacak.

Çanakkale Onsekiz  Mart Üniversitesi, Arkeoloji Bölümünde öğretim üyesi olan, Troya Kazı Başkanı Prof.Dr. Rüstem Aslan, Anadolu’nun kadim değeri, Troya’yı, Çanak Otel’de gerçekleştirilecek olan bir konferans ile anlatacak.

Troya ve Troas konulu Türkçe, İngilizce, Almanca çok sayıda kitap ve makalenin yanı sıra İngilizce ve Almanca’dan çeviri kitapları da olan Prof.Dr. Aslan,  Troya’yı farklı bakış açıları ile alacak. 

150 yıldan fazla yıldır gerçekleştirilen  arkeolojik kazılardan çıkan buluntuları ile,  insanlığı görkemiyle büyüleyen Troya’nın anlatılacağı konferans  ÇARO’nun daveti ile 10 Ocak Cuma akşamı, 17.30’da başlayacak.  Prof. Dr. Aslan, konferansta, Homeros, İlyada ve Troya gibi en çetrefilli konuları , en son araştırma ,keşif ve  yorumlar ile sunacak.

ÇANAKKALE BÖLGESEL TURİST REHBERLERİ ODASI