0286 210 01 07 info@caro.org.tr

Çanakkale Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Türk Sanat Müziği Korosu Konseri

Etkinlikler

 “TURİZM HAFTASINDA MUHTEŞEM KONSER” 
Çanakkale’de yaşayan ve sanat müziğine gönül vermiş kişilerden oluşan Çanakkale Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Türk Sanat Müziği Korosu, ÇARO'nun katkılarıyla 43. Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında konser verdi.
ÇARO'nun da destek verdiği turizm haftası etkinliklerinde, konsere, Çanakkale Adalet Komisyon Başkanı Yemliha KARAKOÇ, İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat YILMAZ, İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal DOKUZ, protokol üyeleri ve sanatseverler katıldı.
Şef Veysel Mashar Yavaş yönetiminde sahne alan Koro, sanat müziğinin eşsiz parçalarından oluşan repertuvarıyla, dinleyenlere keyifli bir konser sundu. Yaklaşık iki saat süren konserde solo ve koro seslendirilen eserler büyük beğeni topladı. Konserin sonunda Şef Veysel Mashar Yavaş ve koro üyeleri dakikalarca alkışlandı.
İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal DOKUZ yaptığı konuşmada, İlimizde Turizm Haftası kapsamında böyle bir konser planlandı. Güzel bir konser izledik. Burada görev alan solistlere çok teşekkür ediyoruz. En büyük teşekkürü de sanatseverlere ediyoruz. Çünkü onlar bu tür konserleri ilgiyle izledikçe destek verdikçe daha da güzel konserler olacaktır. Ben tekrar bu güzel konsere iştirak eden hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum, yüreğinize sağlık iyi ki varsınız” dedi. 
Konser sonunda Çanakkale Adalet Komisyon Başkanı Yemliha KARAKOÇ ve İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal DOKUZ, Koro şefi Veysel Mashar Yavaş ve Koro Başkanı Gülümser Ölmez’e çiçek takdim etti.

 

ÇANAKKALE BÖLGESEL TURİST REHBERLERİ ODASI