0286 210 01 07 info@caro.org.tr

Terzioğlu Kız Öğrenci Yurdunda Misafir Edilen Depremzede Vatandaşlarımıza ziyaret

Etkinlikler

 

''Terzioğlu Kız Öğrenci Yurdunda Misafir Edilen Depremzede Vatandaşlarımızla Akşam Yemeğinde Bir Araya Gelindi''
Türk Mutfağı Haftası etkinlikleri kapsamında Çanakkale Valimiz Sayın İlhami Aktaş, yöresel yemeklerden oluşan akşam yemeğinde Terzioğlu Kız Öğrenci Yurdunda misafir edilen depremzedelerle bir araya geldi.
Çanakkale Bölgesel Turist Rehberleri Odası (ÇARO) Başkanımız Ü. Cihan Müşterioğlu'nun katılım sağladığı İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü koordinasyonunda Çanakkale İl Özel İdaresi iş birliğinde Çanakkale’nin yöresel tatlarının ikram edildiği akşam yemeği programına Çanakkale Valisi Sayın İlhami Aktaş’ın yanı sıra, İl Kültür ve Turizm Müdürü Sayın Murat Yılmaz, Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Ömer Kalkan, İl Afet ve Acil Durum Müdürü Sayın İbrahim Tarı, ÇATOD Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Nilgün Cura Gökser, kurum personeli ve misafir edilen depremzedeler katıldı.
Etkinlikte vatandaşlarla yakından ilgilenerek, bir süre sohbet eden Çanakkale Valimiz Sayın İlhami Aktaş ve heyet, vatandaşlarla birlikte Çanakkale’nin yöresel yemek ve içeceklerinin tadına baktı.
Sohbet ettiği depremzedelere bir ihtiyaçlarının olup olmadığını soran Çanakkale Valimiz Sayın İlhami Aktaş ve heyet, Çanakkale’nin yöresel tatlarından oluşan akşam yemeğinde depremzede vatandaşlarımızla birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.
Etkinlik yöresel yemeklerin yenilmesinin ardından son buldu.

 

ÇANAKKALE BÖLGESEL TURİST REHBERLERİ ODASI