0286 210 01 07 info@caro.org.tr

ÇARO Çanakkale Gastro Festivali Heyeti ile Çanakkale Belediye Başkanı Sayın Ülgür Gökhan'ı ziyaret etti

Haberler

"Çanakkale Gastro Festivali Kapsamında Ziyaretler Gerçekleştirildi"
Çanakkale’nin gastronomi ürünlerinin ön plana çıkarılması amacıyla Çanakkale’de düzenlenecek olan “Çanakkale Gastro Festivali” kapsamında Çanakkale Belediye Başkanı Sn. Ülgür Gökhan’a ziyaret gerçekleştirildi.
Heyette, Çanakkale Bölgesel Turist Rehberleri Odası (ÇARO) Yönetim Kurulu Başkanımız Cihan Müşterioğlu, Çanakkale İl Kültür Turizm Müdürü Murat Yılmaz, Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı Kaya Üzen, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Semih Toprak, Çanakkale Turistik Otelciler İşletmeciler ve Yatırımcılar Derneği (ÇATOD) Başkanı Nilgün Gökser Cura, ÇOMÜ Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Boz ve Çanakkale Ticaret Borsası Genel Sekreteri Sevcan Elver’in bulunduğu ziyarette 8-10 Eylül 2022 tarihleri arasında Çanakkale Halk Bahçesinde “Denizden Festival Çıktı” sloganıyla düzenlenmesi planlanan “Çanakkale Gastro Festivali”ne ilişkin bilgi verildi.
 
Çanakkale Belediye Başkanı Sayın Ülgür Gökhan ise, Çanakkale’nin gastronomi turizmine ilişkin olarak projeyi oldukça başarılı bulduğunu belirterek, yapılacak olan festivale Çanakkale Belediyesi olarak her türlü desteği vereceklerini belirtti.

 

ÇANAKKALE BÖLGESEL TURİST REHBERLERİ ODASI